Odzyskiwanie danych

ypuY7k8FzV.jpg

Odzyskiwanie danych to usługa dostosowana do indywidualnych możliwości i oczekiwań Klienta. Zapewniamy pomoc w sytuacjach krytycznych, umożliwiając odzyskanie utraconych danych.

Usługa dotyczy nośników uszkodzonych:

Nie ryzykuj z samodzielnym odzyskiwaniem danych - każda nieudana próba odzysku powiększa uszkodzenie!

Jak odzyskać dane?

1. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.
2. Pobierz, wypełnij formularz i wyślij go do nas.
3. Wyślij do nas nośnik, z którego chcesz odzyskać dane.

Ile kosztuje odzyskiwanie danych?

Cena realizacji usługi odzyskania danych z nośników jest uzależniona od rodzaju nośnika, stopnia jego uszkodzenia oraz ilości danych, które trzeba odzyskać. 

Po dokonaniu szczegółowej ekspertyzy, Klient uzyskuje informacje dotyczące faktycznego uszkodzenia nośnika, obraz danych możliwych do odzyskania oraz szczegółowy kosztorys. W przypadku akceptacji przeprowadzany jest odzysk a następnie dane są dostarczane na nowym nośniku (koszt nośnika zależy od ilości odzyskanych danych i jest wliczany do ceny usługi).

Mobilne odzyskiwanie danych

Usługa mobilnego odzyskiwania danych mobileITlab to nowość na rynku światowym.  Realizowana przez nas w siedzibie Klienta  pozwala na ogromną oszczędność czasu w sytuacjach kryzysowych, kiedy utracone dane mają dużą wartość a ich szybkie odzyskanie jest kluczowe dla działalności przedsiębiorstwa. Strefa odzyskiwania danych w MobileITlab  została wyposażona w specjalistyczne urządzenie, które pozwala na profesjonalne świadczenie usług tego typu. Zarówno hardware jak i software tego rozwiązania pozwala na bezproblemową obsługę większości formatów nośników z danymi.  Urządzenie odzyskuje informacje utracone  w wyniku błędu oprogramowania systemu operacyjnego, systemów wirtualnych, awarii systemu plików czy błędów struktury logicznej nośnika. Więcej na temat mobilengo odzyskiwania danych tutaj>>